Moduł Realizacja projektu: wdrożenie, monitorowanie i adaptacja jest częścią większego programu FIELD. 


FIELD to przełomowy, bezpłatny program budowania zdolności. Celem programu FIELD jest utworzenie puli zasobów lokalnych, krajowych i międzynarodowych, skupiającej osoby gotowe do realizacji krajowych programów operacyjnych w obszarze działań humanitarnych.


Program FIELD możesz znaleźć tutaj 

A person with a lightbulb over their headJaką korzyść wyciągnę z tego kursu? 

Realizacja projektu w warunkach humanitarnych bywa nieprzewidywalna i wiele rzeczy może pójść nie tak. Jednak zbyt często wina za niepowodzenie projektu zrzucana jest na okoliczności „poza naszą kontrolą". Chociaż argument ten bywa uzasadniony, często używa się go jako wymówki by nie uznać, że projekt nie był odpowiednio dobrze zaplanowany, przeanalizowany czy aktywnie zarządzany. 

W tym module zgłębiamy fakt, że projekty humanitarne są skomplikowane i złożone, a więc bardzo często ich realizacja jest nieprzewidywalna ze względu na liczne zmieniające się parametry definiujące projekt. 


A clock showing 15 minutes passingJak długo potrwa kurs? 

Około 1 godziny. Możesz wyjść w dowolnym momencie, a po powrocie moduł przeniesie cię do ostatniego odwiedzonego przez ciebie miejsca. 


Three stacks of coins with a question mark on the topIle kosztuje kurs? 

Ten kurs jest bezpłatny! 

The word START and a question mark in a circleJak mogę zacząć? 
 

Wróć do góry strony i kliknij   Dołącz do kursu   . Nastąpi przeniesienie na stronę kursu. Nie musisz ukończyć kursu od razu – możesz przerwać i po powrocie kontynuować od ostatniego odwiedzonego przez ciebie miejsca. Wszelkie zapytania dotyczące programu FIELD prosimy kierować na adres e-mail:  FIELD@savethechildren.org.uk
 

Ochrona danych

Kurs został opracowany przez Save the Children UK i World Vision, które monitorują jego wykorzystanie pod kątem jego przydatności do osiągania zakładanych celów. Oznacza to, że ci pracownicy Save the Children UK i World Vision będą mogli zobaczyć nazwę użytkownika, której używasz na Kaya i wszelkie przekazane nam przez ciebie informacje służbowe. 
Wszystkie te dane zostaną zanonimizowane zanim zostaną wykorzystane do analizy lub w raporcie. Jeśli masz jakieś pytania w tej sprawie, napisz na adres email digitallearning@savethechildren.org.uk