Модуль «Реалізація Проекту: Впровадження, Моніторинг та Подальша Адаптація» є частиною комплексної програми FIELD. 


Програма FIELD – це безкоштовна інноваційна програма з підвищення професійного потенціалу працівників. Метою FIELD є розвиток кадрового резерву з числа фахівців місцевого, національного та міжнародного рівня, готових до здійснення оперативних програм гуманітарного реагування в країні та здатних взяти на себе керівництво ними.


Ознайомитися з програмою FIELD можна за посиланням 

A person with a lightbulb over their headЯку користь я отримаю з цього курсу? 

Реалізація проєктів в гуманітарних ситуаціях є складним процесом, і багато речей можуть піти не так, як планувалося. Водночас, надто часто невдалі проєкти списують на обставини, які «не залежали від нас». Хоча це пояснення іноді може бути слушним, воно часто використовується як виправдання та не допускає визнання того, що проєкт можна було б краще спрогнозувати, проаналізувати та забезпечити більш активне управління ним. 

У цьому модулі досліджується питання складності та комплексності гуманітарних проектів, через що дуже часто їх реалізація стає непередбачуваною через велику кількість мінливих параметрів, що впливають на проєкт. 

A clock showing 15 minutes passingЯк довго триватиме курс? 

Приблизно 1 годину. Користувач може вийти з модуля в будь-який момент, а при поверненні продовжити роботу з місця, де зупинився. 

Three stacks of coins with a question mark on the topЯка вартість? 

Цей курс безкоштовний! 

The word START and a question mark in a circleЗ чого мені почати? 
 

Перетягніть сторінку нагору та натисніть   Приєднатися до курсу  . Вас буде перенаправлено на сторінку курсу. Вам не обов'язково проходити курс за один раз. Ви завжди можете продовжити пізніше з того місця, де зупинилися. 


З усіх питань стосовно програми FIELD звертайтесь за адресою:   FIELD@savethechildren.org.uk
 Якщо у вас виникли проблеми з цією сторінкою, надішліть електронний лист на digitallearning@savethechildren.org.uk