Moduł ten jest częścią programu FIELD 


FIELD to przełomowy, bezpłatny program budowania zdolności. Celem programu FIELD jest utworzenie puli zasobów lokalnych, krajowych i międzynarodowych, skupiającej osoby gotowe do realizacji krajowych programów operacyjnych w obszarze działań humanitarnych. 


Program FIELD możesz zobaczyć tutaj 

A person with a lightbulb over their headJaką korzyść wyciągnę z tego kursu? 

Na etapie przygotowywania i planowania projektu należy poświęcić czas na efektywne ustawienie działań projektowych i zaplanowanie realizacji projektu. Moduł ten koncentruje się w szczególności na roli kierowników projektów. Ma na celu przedstawienie kluczowych kroków, jakie musi wykonać kierownik projektu, stosując różne podejścia do zarządzania zadaniami w trakcie cyklu życia projektu. 


A clock showing 15 minutes passingJak długo potrwa kurs? 

Około 30 minut. Możesz wyjść w dowolnym momencie, a po powrocie moduł przeniesie cię do ostatniego odwiedzonego przez ciebie miejsca. 


Three stacks of coins with a question mark on the topIle kosztuje kurs? 

Ten kurs jest bezpłatny! 

The word START and a question mark in a circleJak mogę zacząć? 
 

Wróć do góry strony i kliknij   Dołącz do kursu   . Nastąpi przeniesienie na stronę kursu. Nie musisz ukończyć kursu za jednym razem – zawsze możesz kontynuować później od ostatniego odwiedzonego przez ciebie miejsca. Wszelkie zapytania dotyczące Programu FIELD prosimy kierować na adres email:  FIELD@savethechildren.org.uk
 
Ochrona danych

Kurs został opracowany przez Save the Children UK i World Vision, które monitorują jego wykorzystanie pod kątem jego przydatności do osiągania zakładanych celów. Oznacza to, że ci pracownicy Save the Children UK i World Vision będą mogli zobaczyć nazwę użytkownika, której używasz na Kaya i wszelkie przekazane nam przez ciebie informacje służbowe. 
Wszystkie te dane zostaną zanonimizowane zanim zostaną wykorzystane do analizy lub w raporcie. Jeśli masz jakieś pytania w tej sprawie, napisz na adres email digitallearning@savethechildren.org.uk