Модуль «Ідентифікація та визначення проекту» є частиною комплексної програми FIELD. 


Програма FIELD – це безкоштовна інноваційна програма з підвищення професійного потенціалу працівників. Метою FIELD є розвиток кадрового резерву з числа фахівців місцевого, національного та міжнародного рівня, готових до здійснення оперативних програм гуманітарного реагування в країні та здатних взяти на себе керівництво ними. 


Ознайомитися з програмою FIELD можна за посиланням 

A person with a lightbulb over their headЯку користь я отримаю з цього курсу? 

Етап ідентифікації та визначення етапу реалізації проєкту може бути складним і заплутаним для організацій та команд проєктів. У багатьох випадках часовий проміжок від оцінки гуманітарних потреб до розробки логіки проєкту та отримання спонсорського фінансування є неймовірно коротким і тисне на команду, залишаючи мало місця для помилок. 

Цей модуль спрямований на визначення ключових кроків та технічних навичок, необхідних на етапі ідентифікації та визначення гуманітарного проєкту. Особлива увага приділяється ролі керівника проєкту на цьому етапі проєкту. 

A clock showing 15 minutes passingЯк довго триватиме курс? 

Приблизно 1 годину. Користувач може вийти з модуля в будь-який момент, а при поверненні продовжити роботу з місця, де зупинився. 


Three stacks of coins with a question mark on the topЯка вартість? 

Цей курс безкоштовний! 

The word START and a question mark in a circleHow do I start?
 

Натисніть кнопку   Приєднатися до курсу   на цій сторінці. Вас буде перенаправлено на сторінку курсу. З усіх питань стосовно програми FIELD звертайтесь за адресою:  FIELD@savethechildren.org.uk
 Якщо у вас виникли проблеми з цією сторінкою, надішліть електронний лист на digitallearning@savethechildren.org.uk