Вітаємо у Темі 3 - Якість та інтегрований підхід до освіти у надзвичайних ситуаціях


Цей матеріал є частиною комплексного онлайн-курсу "Освіта в надзвичайних ситуаціях"

У Темі 3 розглядаються концепція якісної освіти у контексті надзвичайних ситуацій, механізми для її аналізу та підтримки (зокрема, INEE), а також виклики, пов'язані з її реалізацією у цих умовах. Оскільки інтегрований підхід є дуже важливим для забезпечення якісного освітнього середовища для дітей в умовах надзвичайних ситуацій, ця тема завершується тлумаченням цього підходу.


Ця тема курсу насамперед призначена для фахівців з освіти в надзвичайних ситуаціях (ОНС) або освітян-практиків, щоб забезпечити їм належне розуміння якісної освіти в умовах надзвичайних ситуацій, а також ключових засад і підходів до її забезпечення. Вона також може слугувати корисним ресурсом для тих, хто працює в інших галузях, але бажає поглибити свої знання з цих питань, занурившись у зміст цього проміжного рівня. Ця тема є важливою для вивчення наступних тем онлайн-курсу, а також може слугувати основою для підготовки інших навчальних заходів.

A person with a thinking bubble
 Чи підійде мені цей курс? 

Ця тема насамперед призначена для фахівців з освіти в надзвичайних ситуаціях (ОНС) або освітян-практиків, щоб допомогти їм краще зрозуміти, як і чому освіта в надзвичайних ситуаціях взаємопов'язана з гуманітарною діяльністю та розвитком. Вона також може слугувати корисним ресурсом для тих, хто працює в інших галузях, але бажає поглибити свої знання з цих питань, занурившись у зміст цього проміжного рівня. Ця тема є важливою для вивчення наступних тем онлайн-курсу, а також може слугувати підґрунтям для підготовки інших навчальних заходів. 

A person with a lightbulb over their head
 Результати навчання 

Після вивчення цієї теми ви зможете:   

  • Охарактеризувати якісну освіту як цілісну концепцію та перелічити деякі складові, що сприяють її реалізації  
  • Визначати різні сфери застосування Мінімальних стандартів INEE та деякі з наявних керівних принципів для підтримки їх застосування
  • Пояснювати взаємозв'язок між якісною освітою в надзвичайних ситуаціях та інтегрованим підходом до розроблення програм і визначати інші галузі та суб'єкти, з якими необхідно працювати для досягнення цієї мети.

A clock showing 15 minutes passing
 Тривалість навчання
 Вивчення теми займе приблизно 4,5 години.


Three stacks of coins with a question mark on the top
 Вартість навчання 
 Навчання безкоштовне


A certificate scroll with a rosette on it
 Чи отримаю я сертифікат і цифровий бейдж у кінці? 
 Так, ви зможете завантажити сертифікат про завершення і цифровий бейдж після того, як Ви завершили всі необхідні дії протягом курсу.


The word START and a question mark in a circle З чого мені почати? 
 Перетягніть сторінку нагору та натисніть «Приєднатися до курсу». Вас буде перенаправлено на сторінку курсу. Вам не обов'язково проходити курс за один раз. Ви завжди можете продовжити пізніше з того місця, де зупинилися. Захист даних і згода

Цей курс створений та адмініструється Академією гуманітарного лідерства. Реєструючись на курс, ви погоджуєтеся, що ця організація отримає доступ до інформації вашого профілю на платформі Kaya, зокрема ваше ім’я та адресу електронної пошти, щоб ви могли завершити навчання на курсі. Для цього може виникнути необхідність зв’язатися з вами. Перед проведенням аналізу або складанням звітів всі отримані дані будуть анонімізовані. Якщо у вас виникли запитання щодо цього, напишіть на адресу електронної пошти digitallearning@savethechildren.org.uk