Вітаємо у Темі 2 - Перешкоди та цілі Освіти у надзвичайних ситуаціях


Цей матеріал є частиною комплексного онлайн-курсу "Освіта в надзвичайних ситуаціях"

У Темі 2 розглядаються основні перешкоди на шляху до освіти в надзвичайних ситуаціях, методи їхнього аналізу та різні способи подолання цих бар'єрів з метою забезпечення доступу до освіти.


A person with a thinking bubble
 Чи підійде мені цей курс? 

Ця тема курсу насамперед призначена для фахівців з освіти в надзвичайних ситуаціях (ОНС) або освітян-практиків, щоб допомогти їм краще зрозуміти основні перешкоди на шляху до освіти в надзвичайних ситуаціях та шляхи їх подолання. Вона також може слугувати корисним ресурсом для тих, хто працює в інших галузях, але бажає поглибити свої знання з цих питань, занурившись у зміст цього проміжного рівня. Ця тема закладає основу для вивчення наступних тем онлайн-курсу, а також може бути корисною для підготовки інших навчальних заходів.


A person with a lightbulb over their head
 Яку користь я отримаю з цього курсу? 

До кінця цього курсу ви зможете:

  • Перерахувати та класифікувати загальні перешкоди на шляху до освіти в надзвичайних ситуаціях  
  • Визначати можливі компоненти реагування освіти в надзвичайних ситуаціях для подолання цих перешкод  
  • Пояснити основні цілі освіти в надзвичайних ситуаціях та навести приклади компонентів реагування, які сприяють досягненню цих цілей 

A clock showing 15 minutes passing
 Як довго триватиме курс? 
 Виконання цього курсу займе приблизно 6 години. 


Three stacks of coins with a question mark on the top
 Яка вартість? 
 Цей курс безкоштовний! 


A certificate scroll with a rosette on it
 Чи отримаю я сертифікат і цифровий бейдж у кінці? 
 Так, ви зможете завантажити сертифікат про завершення і цифровий бейдж після того, як Ви завершили всі необхідні дії протягом курсу.  


The word START and a question mark in a circle З чого мені почати? 

 

Перетягніть сторінку нагору та натисніть «Приєднатися до курсу». Вас буде перенаправлено на сторінку курсу. Вам не обов'язково проходити курс за один раз. Ви завжди можете продовжити пізніше з того місця, де зупинилися. 


Захист даних і згода

Цей курс створений та адмініструється Академією гуманітарного лідерства. Реєструючись на курс, ви погоджуєтеся, що ця організація отримає доступ до інформації вашого профілю на платформі Kaya, зокрема ваше ім’я та адресу електронної пошти, щоб ви могли завершити навчання на курсі. Для цього може виникнути необхідність зв’язатися з вами. Перед проведенням аналізу або складанням звітів всі отримані дані будуть анонімізовані. Якщо у вас виникли запитання щодо цього, напишіть на адресу електронної пошти digitallearning@savethechildren.org.uk