Ten moduł, Identyfikowanie i definiowanie projektu,  jest częścią większego programu FIELD. 


FIELD to przełomowy, bezpłatny program budowania zdolności. Celem programu FIELD jest utworzenie puli zasobów lokalnych, krajowych i międzynarodowych, skupiającej osoby gotowe do realizacji krajowych programów operacyjnych w obszarze działań humanitarnych.


Program FIELD możesz znaleźć tutaj 

A person with a lightbulb over their headJaką korzyść wyciągnę z tego kursu? 

Etap identyfikacji i definicji cyklu życia projektu może być kłopotliwy i trudny dla organizacji i zespołów projektowych. W wielu przypadkach czas od oceny potrzeb humanitarnych do opracowania logiki projektu i otrzymania finansowania od darczyńców jest niewiarygodnie krótki i wywiera presję na zespół, pozostawiając niewiele miejsca na błędy. 

Moduł ten ma na celu przestawienie kluczowych kroków i umiejętności technicznych potrzebnych w fazie identyfikowania i definiowania projektu humanitarnego. Koncentruje się on w szczególności na roli kierownika projektu podczas tego etapu projektu. 

A clock showing 15 minutes passingJak długo potrwa kurs? 

Około 1 godziny. Możesz wyjść w dowolnym momencie, a po powrocie moduł przeniesie cię do ostatniego odwiedzonego przez ciebie miejsca. 


Three stacks of coins with a question mark on the topIle kosztuje kurs? 

Ten kurs jest bezpłatny! 

The word START and a question mark in a circleJak mogę zacząć? 
 

Kliknij   Dołącz do kursu   na tej stronie. Dzięki temu przejdziesz na stronę kursu. Wszelkie zapytania dotyczące Programu FIELD prosimy kierować na adres e-mail:  FIELD@savethechildren.org.uk
 Jeśli masz jakiekolwiek problemy techniczne, skontaktuj się z: digitallearning@savethechildren.org.uk