Moduł Bezpieczeństwo i ochrona w ciągu pierwszych 1-2 tygodni i ciągłe doskonalenie jest częścią większego programu o nazwie FIELD. 


FIELD to przełomowy, bezpłatny program budowania zdolności. Celem programu FIELD jest utworzenie puli zasobów lokalnych, krajowych i międzynarodowych, skupiającej osoby gotowe do realizacji krajowych programów operacyjnych w obszarze działań humanitarnych.


Program FIELD możesz znaleźć tutajA person with a thinking bubble
 Czy ten kurs jest dla mnie?

 

Kurs ten jest przeznaczony dla lokalnego, krajowego i międzynarodowego personelu humanitarnego zaangażowanego w przygotowanie i przejęcie odpowiedzialności za krajowe programy operacyjne w ramach działań humanitarnych. Ten kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej nt. bezpieczeństwa i ochrony w warunkach humanitarnych, w ciągu pierwszych 1-2 tygodni od rozmieszczenia oraz w ramach ciągłego doskonalenia. 


A person with a lightbulb over their head
 Jaką korzyść wyciągnę z tego kursu? 

 

W tym module zapoznamy się ze środkami bezpieczeństwa stosowanymi w pierwszych 1-2 tygodniach trwania projektu. Obejmują one np. plany bezpieczeństwa, standardowe procedury operacyjne i plany awaryjne. Omówimy również rozwiązania umożliwiające monitorowanie sytuacji i poszukiwanie ciągłych ulepszeń w zakresie bezpieczeństwa, gdy działania prowadzone są już bezpiecznie.


A clock showing 15 minutes passing
 
Jak długo potrwa kurs? 

  Około 60 minut. Możesz wyjść w dowolnym momencie, a po powrocie moduł przeniesie cię do ostatniego odwiedzonego przez ciebie miejsca. 


Three stacks of coins with a question mark on the top
 Ile kosztuje kurs? 
  Ten kurs jest bezpłatny! 


The word START and a question mark in a circle

 

Jak mogę zacząć? 


 

Kliknij  Dołącz do kursu  na tej stronie. Dzięki temu przejdziesz na stronę kursu. 


 

Wszelkie zapytania dotyczące programu FIELD prosimy kierować na adres e-mail: DigitalLearning@savethechildren.org.uk

Ochrona danych

Kurs został opracowany przez Save the Children UK i World Vision, które monitorują jego wykorzystanie pod kątem jego przydatności do osiągania zakładanych celów. Oznacza to, że ci pracownicy Save the Children UK i World Vision będą mogli zobaczyć nazwę użytkownika, której używasz na Kaya i wszelkie przekazane nam przez ciebie informacje służbowe. 
Wszystkie te dane zostaną zanonimizowane zanim zostaną wykorzystane do analizy lub w raporcie. Jeśli masz jakieś pytania w tej sprawie, napisz na adres email digitallearning@savethechildren.org.uk